Keresés
Kifejezés:
Miben?

KEDVES FUTÓTÁRSUNK!

Szeretnénk felhívni a figyelmed az immár 3. éve megrendezésre kerülő erdei futóversenyünkre.
A verseny a Nagyerdő legszebb részén kerül megrendezésre októbertől - februárig havonta egy alkalommal.
Legközelebb december 13-án szombaton. Rajt mint mindig 11 órakor.
A RAJT helye: a Temető sarkától Pallag felé 500 m-re az erdőben.
A verseny távja NŐK részére 5 km, 2 kör.

A versenyen nevezési díj nincs. Az öt verseny után a kategóriánkénti első 3 helyezett
tárgyjutalomban részesül. Ezentúl minden megjelent versenyzőnket aki egyszer is elindult szándékunkban áll megjutalmazni.
Nálunk ugyanolyan értéket képvisel a PROFI versenyző és az aki egészségéért fut.

Októberi versenyünkön 62 fő vett részt, a novemberin már 115, a legfiatalabb 5 éves a legidősebb 56 éves volt.
Elsősorban Önmagával kell megküzdenie minden résztvevőnek. A saját céljaiért.
S mi ezt szeretnénk elsősorban értékelni.

Gyere el Te is. Tapasztald meg versenyünk jó hangulatát. Kérdezz olyat ki már indult. Hozd magaddal barátod.

Jelszavunk: HAJRÁ FUTÁS!!!

Természetesen e-mailon és telefonon is szivesen adunk választ felmerült kérdésre ( 30-6953880).
Amennyiben elnyerte tetszésed s indulni akarsz küld el NEVED s születési dátumod (ÉV), hogy
elkészíthessük NEKED is a NÉVRE szóló egyedi rajtszámot! Mindenki azt kap!

Szeretettel Vár: az OXIGÉN KLUB.